tel.: 606 882 365 | info@advance-ce.com

Akredytacje

Advance Centrum Edukacji jest  Akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TGLS (The Global Language System).

Wszystkie organizowane przez nas egzaminy i ich wyniki opisywane są zgodnie ze skalą CEFR (Common European Framework of Reference) ustaloną przez Radę Europy.
Jest to system odniesienia, który ma na celu stworzenie skali porównawczej pomiędzy różnymi systemami oceny, testami i opisami poziomów. W praktyce oznacza to, że zdający, nauczyciele i decydenci, którzy opierają swoje decyzje o wyniki testów (firmy, uniwersytety) mogą wykorzystywać CEFR do porównywania umiejętności zdających z każdym testem w dowolnym języku.
CEFR opisuje umięjętności czytania, pisania, słuchania i mówienia w każdym języku. Skala podzielona jest na 6 poziomów tworzących 3 grupy:

A1 – A2 (Poziom Podstawowy)
B1 – B2 (Poziom Samodzielności)
C1 – C2 (Poziom Biegłości)

Advance Centrum Edukacji jest Akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym ECCC.

ECCC wyznacza standard kompetencji użytkowników technologii informatycznych na różnych poziomach: od podstawowego, poprzez średniozaawansowany, zaawansowany, aż po najwyższy – ekspercki. Kompetencje użytkowników zostały podzielone na obszary takie jak: Cyfrowe- DigComp, Technologii informacyjnych, Informatyczny, Techniczny i Branżowy. Obszary wykorzystania technologii informatycznych zostały podzielone na odpowiednie moduły certyfikacyjne. Lista modułów jest  w miarę potrzeb użytkowników rozszerzana. Zakresy kompetencji na poszczególnych poziomach i modułach precyzyjnie definiują sylabusy. Standard ECCC jest skierowany do wszystkich użytkowników.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję