tel.: 606 882 365 | info@advance-ce.com

Aktualności

Kolejna edycja projektu językowego w woj.podkarpackim

16-01-2020
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance otrzymała dofinansowanie na realizację już II edycji projektu "Akademia języków obcych" (Lista rankingowa). Projekt podobnie jak poprzedni obejmie realizację kursu języka angielskiego dla 384 uczestników zamieszkujących województwo podkarpackie. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie w zakładce Projekty UE.

Nowy projekt w województwie mazowieckim

23-08-2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance w partnerstwie z DPiS Aleksandra Zakrzewska, Selfart Piotr Chrzan oraz CSR otrzymała dofinansowanie na realizację projektu "Kwalifikacje językowe i cyfrowe" w woj. mazowieckim. Projekt będzie realizowany od 1 września 2019 do 31.08.2021. Szczegółu już wkrótce na naszej stronie w zakładce Projekty UE.

Nowy projekt w województwie lubuskim

1-03-2018
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance w partnerstwie z Doradztwo Personalne i Szkolenia Aleksandra Zakrzewska otrzymała dofinansowanie na realizację projektu "Lubuski popyt na języki obce i komputery". Projekt będzie realizowany od 1 kwietnia 2018 roku do 31 grudnia 2021 roku. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie w zakładce Projekty UE.

Projekt językowy i informatyczny w woj.lubuskim

11-04-2017
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance pozyskała dofinansowanie na projekt 'Certyfikowane kursy językowe i informatyczne dla osób dorosłych z woj.lubuskiego" (lista rankingowa). Projekt rozpocznie się od 1 kwietnia 2017. Projektem zostanie objętych 280 osób w zakresie języków obcych oraz 200 osób w zakresie kursów ICT. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Kolejny projekt językowy w woj.dolnośląskim

31-03-2017
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance pozyskała dofinansowanie na kolejny projekt językowy w woj.dolnośląskim (lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TOEIC oraz kursy języka niemieckiego zakończone egzaminem WiDaF. Szczegóły dotyczące projektu  znajdą Państwo na stronie: http://www.ajo.info.pl.

Projekt dofinansowany w woj. dolnośląskim

17-12-2016
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance wspólnie z PCKZ pozyskała dofinansowanie na realizację projektu "Akademia kompetencji - kursy informatyczne i językowe dla osób dorosłych z woj. dolnośląskiego" (Lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TGLS oraz kursy ICT kończące się egzaminem ECDL.

Nowy projekt dofinansowany w woj.podkarpackim

18-11-2016
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że firma Advance uzyskała dofinansowanie na realizację projektu "Akademia języków obcych" w woj. podkarpackim (Lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TOIEC oraz kursy języka niemieckiego zakończone egzaminem WiDaF. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Zakończenie projektu „Angielski z certyfikatem”

10-11-2015
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 30.10.2015 zakończyliśmy realizację projektu "Angielski z certyfikatem - kurs językowy przygotowujący do egzaminu TELC". Projekt był realizowany na terenie woj. dolnośląskiego w okresie od 01.02.2014 do 30.10.2015. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Poddziałania 9.6.2 PO KL. W projekcie wzięło udział 204 uczestników.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję