tel.: 606 882 365 | info@advance-ce.com

Aktualności

Projekt językowy i informatyczny w woj.lubuskim

11-04-2017
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance pozyskała dofinansowanie na projekt 'Certyfikowane kursy językowe i informatyczne dla osób dorosłych z woj.lubuskiego" (lista rankingowa). Projekt rozpocznie się od 1 kwietnia 2017. Projektem zostanie objętych 280 osób w zakresie języków obcych oraz 200 osób w zakresie kursów ICT. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Kolejny projekt językowy w woj.dolnośląskim

31-03-2017
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance pozyskała dofinansowanie na kolejny projekt językowy w woj.dolnośląskim (lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TOEIC oraz kursy języka niemieckiego zakończone egzaminem WiDaF. Szczegóły dotyczące projektu  znajdą Państwo na stronie: http://www.ajo.info.pl.

Projekt dofinansowany w woj. dolnośląskim

17-12-2016
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że firma Advance wspólnie z PCKZ pozyskała dofinansowanie na realizację projektu "Akademia kompetencji - kursy informatyczne i językowe dla osób dorosłych z woj. dolnośląskiego" (Lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TGLS oraz kursy ICT kończące się egzaminem ECDL.

Nowy projekt dofinansowany w woj.podkarpackim

18-11-2016
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że firma Advance uzyskała dofinansowanie na realizację projektu "Akademia języków obcych" w woj. podkarpackim (Lista rankingowa). W ramach projektu realizowane będą kursy języka angielskiego zakończone egzaminem TOIEC oraz kursy języka niemieckiego zakończone egzaminem WiDaF. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Zakończenie projektu „Angielski z certyfikatem”

10-11-2015
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem 30.10.2015 zakończyliśmy realizację projektu "Angielski z certyfikatem - kurs językowy przygotowujący do egzaminu TELC". Projekt był realizowany na terenie woj. dolnośląskiego w okresie od 01.02.2014 do 30.10.2015. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Poddziałania 9.6.2 PO KL. W projekcie wzięło udział 204 uczestników.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję