tel.: 606 882 365 | info@advance-ce.com

Kursy

Advance Centrum Edukacji realizuje kursy językowe zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm. Specjalizujemy się w kursach z języka angielskiego i niemieckiego.
Organizujemy kursy językowe otwarte oraz dedykowane pod szczególne potrzeby przedsiębiorstw.
Zajęcia otwarte realizujemy w naszym centrum natomiast kursy firmowe możemy realizować również w siedzibach naszych klientów.

W nauczaniu języków obcych posługujemy się metodą komunikatywną, która rozwija wszystkie obszary umiejętności językowych tj. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. W trakcie zajęć nasi lektorzy dużą uwagę przywiązują do kształtowania praktycznych umiejętności językowych, które pozwolą na posługiwanie się językiem obcym zarówno w sytuacjach codziennych jak i kontaktach biznesowych.
Nasze kursy językowe dzielimy na dwa rodzaje:
a. kursy językowe ogólne
b. kursy językowe biznesowe
W kursach językowych ogólnych skupiamy się na podnoszeniu umiejętności językowych uczestników w taki spsób, aby mogli oni swobodnie kumunikować się w języku obcym w codziennych sytuacjach np. w sklepie, restauracji, dworcu oraz swobodnie rozmawiać z obcokrajowcami na podstawowe tematy społeczne, kulturalne czy ekonomiczne.
Kursy biznesowe ukierunkowane są na kształtowanie konkretnych umiejętności językowych niezbędnych do negocjacji, obsługi klienta oraz współpracy z partnerami zagranicznymi.

Zalety naszych kursów:

  • efektywna i szybka nauka języka obcego poprzez wykorzystanie metody komunikatywnej,
  • organizacja praktycznych zajęć z wykorzystaniem gier, zabaw podczas których uczestnicy mogą wymieniać doświadczenia i rozmawiać w języku obcym,
  • wykorzystanie realnych materiałów w tym artykułów prasowych, nagrań wideo, nagrań audio pozwalających na osłuchiwanie się z językiem obcym powszechnie używanym,
  • stały monitoring postępów w nauce naszych uczestników.

Program nauczania i materiały dydaktyczne:

Realizowane przez nas programy spełniają wszystkie wymogi merytoryczne stawiane ośrodkom egzaminacyjnym ETS i TGLS. Nasze programy wspomagane są przez dodatkowe materiały przygotowywane bezpośrednio przez lektorów dla prowadzonych przez nich grup oraz uwzględniają nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu e-learningu.
Udostępniamy naszym lektorom także dodatkowe materiały dydaktyczne zarówno w formie pisanej jak i audiowizualnej, które mogą wykorzystywać dowolnie podczas zajęć.

Opinie naszych uczestników


“Udział w kursie języka angielskiego był strzałem w 10! Bardzo przejrzysta rekrutacja oraz pomoc organizatorów dały możliwość udziału nawet osobom starszym a dopasowanie tempa nauki oraz świetny przekład są zasługą naszej wspaniałej Pani nauczycielki:) z nadzieją liczę na kontynuację kursu!”
Edyta

“Kurs językowy TOIEC organizowany przez Centrum Edukacji Advance dla pracowników naszej firmy prowadzony był na bardzo wysokim poziomie przez profesjonalnego lektora, który każde zajęcia wzbogacał o własne materiały dodatkowe. Polecam.”
Paweł

“Udział w kursie języka angielskiego był dla mnie mobilizującym i ciekawym doświadczeniem. Jakość pracy lektora i materiały językowe stały na wysokim poziomie. Dziękuję:)”
Ania

“Profesjonalizm i pasja w nauczaniu.”
Gosia

“Duże doświadczenie lektora, postawienie na komunikację i praktyczną naukę języka to zalety kursu, który odbyłam w Advance. Polecam.”
Marianna


W przypadku zainteresowania naszymi kursami językowymi prosimy o kontakt na adres e-mail: kursy@advance-ce.com.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję