tel.: 606 882 365 | info@advance-ce.com

O nas

Advance Centrum Edukacji jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w kursach językowych dla osób indywidualnych jak i dla firm.

Nasze osiągnięcia:

  • przeprowadziliśmy kursy językowe dla ponad 750 osób ciesząc się z osiąganych przez nich rezultatów,
  • zrealizowaliśmy ponad 8000 godzin kursów językowych,
  • nawiązaliśmy współpracę z blisko 250 firmami realizując dla nich szkolenia językowe wspierające osiąganie celów biznesowych.

Naszym celem jest podnoszenie praktycznej znajomości języków obcych naszych uczestników poprzez dostarczanie profesjonalnych usług szkoleniowych.

Tym co nas wyróżnia jest doświadczenie i profesjonalizm. Współpracujemy z lektorami o najwyższych kwalifikacjach, dbamy o praktyczny aspekt naszych kursów oraz sukcesywnie dokonujemy ewaluacji postępów w nauce naszych uczestników.
Każdego roku nasi kursanci przystępując do egzaminów językowych osiągają bardzo dobre wyniki na poziomie 90-100% zdawalności.
W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną operającą się na aktywnym rozwijaniu wszystkich obszarów zdolności językowych: pisania, słuchania, mówienia i czytania.
Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym:
ETS GLOBAL (Educational Testing Service)
logo_etsTGLS (The Global Language System)
Ośrodek Egzaminacyjny TGLS

Nasza misja: „Kształtujemy umiejętności językowe naszych uczestników poprzez świadczenie profesjonalnych usług szkoleniowych.”
Nasza wizja: „Zostać partnerem wybieranym przez naszych uczestników ze względu na korzyści osiąganie dzięki naszym usługom.”

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję